Autopřepravník Z-Trailer AT 30-21/48 SW, 485x210 cm, 540 kg, 3000 kg
Kód: AT 30-21/48 SWSouvisející produkty
Detailní popis produktu

Skladové přívěsy konfigurujeme s výbavou:
- tlumiče náprav (není v ceně)
- plná ložná plocha (není v ceně)
- další veškeré příslušenství držíme skladem
Sklopné celohliníkové přívěsy Z-TRAILER jsou určeny především pro kvalitní a bezpečnou přepravu všech druhů automobilů, včetně supersportovních, užitkových, obytných. Ale také motocyklů, čtyřkolek, stavební mechanizace, nebo jakýchkoliv jiných nákladů. Přívěsy Z-TRAILER jsou určeny pro široké spektrum uživatelů, zejména vhodné pro profesionální přepravce, závodní týmy, prodejce automobilů, sběratele vozidel. Pro zákazníky, kteří mají zájem o spolehlivý a velmi kvalitní produkt, propracovaný do nejmenšího detailu. U přívěsů Z-TRAILER je zaručena nejvyšší možná kvalita zpracování, použití nejlepších možných materiálů a komponentů, dokonalý design, špičkové jízdní vlastnosti, a díky tomu se jedná o produkt, který nadchne, dokonce i zcela jistě předčí očekávání nejnáročnějšího zákazníka. Troufáme si říci, bez nadsázky, že se jedná zřejmě o nejkvalitnější autopřepravníky.
Parametry Z-Trailer AT 30-21/48 SW:
- AT30: = celková hmotnost: 3000 kg
- provozní hmotnost přívěsu: 540 kg
- ..... doložitelnost nákladu: 2460 kg
- *21: = šířka ložné plochy: 2100 mm
- *48: = délka ložné plochy: 4600+250 mm
- SW: = singlewheels - ALU kola R10
- rozměr hliníkových kol: 6J10H2, 5x112
- rozměr pneumatik: 195/55 R10 98P
- výška ložné plochy: 590 mm
- délka nájezdů: 1850 mm
- šířka nájezdů: 495 mm
- celková délka: 6620 mm
- celková šířka: 2100 mm
- celková výška: 800 mm
- brzdový systém: KNOTT
- nápravy KNOTT: 1500kg
- rychlost: 140 km/h
Přívěsy Z-TRAILER se vyrábí v mnoha variantách, které se liší v parametrech, jako délka, šířka, nosnost, či druhy kol. Rádi Vám poradíme s výběrem typu přívěsu, který je nejvhodnější právě pro vás a vaše potřeby. Přívěsy Z-TRAILER je možné dovybavit doplňkovým příslušenstvím a připravit přívěs přímo na míru.
Standardní výbava Z-TRAILER:
- 4x popruh
- 2 ks blokovací tyče
- 2 ks zakládací klíny
- LED poziční osvětlení
- propojovací kabel 13 pin
- opěrné kolečko se zajištěním
- pomocné pojezdové kolečko
- uzamykatelné tažná spojka
Příplatková výbava Z-TRAILER:
- LED zadní osvětlení
- rezervní kolo + držák
- držáky a tlumiče náprav
- držák navijáku + navijáky
- boční schránka na popruhy
- plná ložná plocha (středové panely)
Konkurenční výhody Z-TRAILER:
- Důmyslná celohliníková konstrukce
- Bezkonkurenčně kvalitní zpracování
- Povrchová úprava finálním lakováním
- Bezkonkurečně dokonalé jízdní vlastnosti
- Velmi oblíbený mezi profesionálními uživateli
- Možnost individuálních úprav dle přání klienta
- Široká škála doplňků a příslušenství pro veškeré potřeby klienta
- Dokonalé provedení elektroinstalace, mnohaletá životnost odolných spojů
- Špičkový produkt, se zárukou poctivosti a dokonalosti - MADE IN GERMANY




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsy Z-TRAILER AT30 |
|---|---|
| Typ přívěsu: | Autopřepravník, Sklopný autopřepravník, Hliníkový autopřepravník, Rovné plato, Přívěs na motocykly |
| Použití: | přeprava automobilů, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava stavebních strojů, přeprava minibagrů |
| Počet náprav: | 2 |
| Brzděný / nebrzděný: | BRZDĚNÝ |
| Typ náprav: | TORZNÍ NÁPRAVA |
| Sklápění: | ANO, GRAVITAČNĚ |
| Celková hmotnost: | 3000 kg |
| Provozní hmotnost: | 540 kg |
| Užitečné zátížení: | 2460 kg |
| Celková délka: | 662 cm |
| Celková šířka: | 212 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Délka ložné plochy: | 485 cm |
| Šířka ložné plochy: | 210 cm |
| Výška ložné plochy: | 58 cm |
| Délka nájezdů: | 185 cm |
| Konstrukční rychlost: | 140 km/h |
| Rezervní kolo: | ZA PŘÍPLATEK |
| Tlumiče náprav: | ZA PŘÍPLATEK |
Přívěsy Z-Trailer
Přívěsy Z-Trailer2
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Na přívěsy Z-TRAILER se nevztahuje norma VDI 2700, z důvodu uvazování nákladu za bočnice, nikoliv do podlahy. Tedy u přívěsu Z-TRAILER není zapotřebí žádný certifikát pro přepravu vozidel.