Debon Cargo® šedý – aerodynamický přívěs s celolaminátovou karoserií
Kód: CARGO GREYSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Debon Cargo představuje moderní generaci aerodynamických skříňových přívěsů s jízdními vlastnostmi, které se výrazně liší od běžných přívěsů na torzní nápravě. Díky špičkovému podvozku Pullman 2 s nezávislým zavěšením kol, pružinami a tlumiči nabízí mimořádně klidnou, stabilní a komfortní jízdu i při vyšších rychlostech nebo na nekvalitním povrchu.
Aerodynamická celolaminátová monobloková karoserie nejen skvěle vypadá, ale zároveň výrazně snižuje odpor vzduchu. Výsledkem je lepší stabilita za vozidlem, nižší spotřeba paliva a komfortnější cestování i na delších trasách.
Přívěs je ideální pro přepravu:
- motocyklů
- čtyřkolek
- elektrokol
- cenného zboží
- nářadí a techniky
- sportovního vybavení
Velkou výhodou přívěsu Debon Cargo je také nízká podlaha, nakládací hrana, tedy přívětivý nájezdový úhel, který usnadňuje nakládání nákladu, jakýchkoliv motocyklů, nebo těžší techniky. Zadní část přívěsu využívá praktický systém otevírání rampy 2 v 1. Rampa lze současně otevřít také do boku jako dveře. Další obslužnou výhodou jsou praktické boční uzamykatelné dveře.
Robustní žárově zinkovaný rám v kombinaci s polyesterovou karoserií zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost proti korozi i při celoročním provozu.
Debon Cargo patří mezi nejoblíbenější skříňové přívěsy v Evropě právě díky spojení:
- výborných jízdních vlastností
- aerodynamického designu
- prémiového zpracování
- a univerzálního využití
- nízké hmotnosti
Technické parametry Debon Cargo:
- Provozní hmotnost: 445 kg
- Celková hmotnost: 1300 kg
- Doložitelnost nákladu: 855 kg
- Rozměry vnější: 425 x 202 x 202 cm
- Rozměry vnitřní: 300 x 150 x 165 cm
- Rozměry bočních dveří: 105 x 63 cm
- Rozměr zadní rampy: 150 x 155 cm
- Podvozek: Pullman 2 s pružinami a tlumiči
- Kola: ALU 185/65 R14, plech 165 R13 C
- Konstrukční rychlost: 140 km/h
- Brzdy: bržděný
Výbava přívěsu Debon Cargo:
- Zadní výklopná rampa/dveře
- Uzamykatelné pravé boční dveře
- Podlaha s protiskluznou úpravou
- Žárově zinkovaný rám a podvozek
- Aerodynamický monoblok karoserie
- Nájezdová a ruční brzda KNOTT
- 4 základní kotevní oka v podlaze
- Osvětlení vnitřního prostoru
- Elektroinstalace 13 PIN
- Podpěrné nohy
- Zajišťovací klíny
Příplatková výbava Debon Cargo 1300:
- alu kola
- rezervní kolo
- bezpečnostní zámek zadní rampy
U jednoosých přívěsů doporučujeme zakoupit rezervní kolo
Příslušenství k motocyklům ACE BIKES
- stojany pro bezpečné přepravu motocyklů
- popruhy k zafixování motocyklu
Tento přívěs lze táhnout s řidičským průkazem skupiny B, pokud souprava nepřevyšuje 3500 kg
Dokonalý podvozek PULLMAN2 
Podvozek Cheval Liberté má dokonalé nezávislé zavěšení (Pullman2) každého kola, vybavené pružinou a tlumičem. Díky tomu je jízda s přívěsem velmi komfortní nejen pro přepravovaný náklad, ale i pro tažné vozidlo a jeho posádku. Již žádné nepříjemné rázy od přívěsu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Debon Cargo – aerodynamický celolaminátový skříňový přívěs |
|---|---|
| Typ přívěsu: | Skříňový přívěs, Přívěsy na čtyřkolky, Přívěs na motocykly |
| Použití: | karavan, mobilní dílna, mobilní prodejna, prodejní stánek, skříňový přívěs, přeprava zavazadel, přeprava jízdních kol, přeprava motocyklů, přeprava čtyřkolek, přeprava sportovního vybavení |
| Počet náprav: | 1 |
| Brzděný / nebrzděný: | BRZDĚNÝ |
| Typ náprav: | NEZÁVISLÉ ZAVĚŠENÍ |
| Sklápění: | NE |
| Celková hmotnost: | 1300 kg |
| Provozní hmotnost: | 445 kg |
| Užitečné zátížení: | 855 kg |
| Snížení hmotnosti: | 750 - 1300 kg |
| Celková délka: | 425 cm |
| Celková šířka: | 195 cm |
| Celková výška: | 203 cm |
| Délka ložné plochy: | 300 cm |
| Šířka ložné plochy: | 150 cm |
| Výška ložné plochy: | 32 cm |
| Vnitřní výška: | 165 cm |
| Výška průjezdného otvoru: | 160 cm |
| Konstrukční rychlost: | 140 km/h |
| Rezervní kolo: | ZA PŘÍPLATEK |
| Tlumiče náprav: | V CENĚ |
1) Debon Cargo 1300 přívěsy PKtechnik Trailers
2) Debon Cargo bílý FR
3) Debon Cargo FR
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.